Diverse Övrigt
1243829
DALAHÄST, troligen Nisser-gården, Vattnäs, 1900-talets första hälft.
DalahÄst, troligen nisser-gården, vattnäs, 1900-talets första hälft.

Krusad trähäst. Höjd 16,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
2 500 SEK