Möbler Fåtöljer & Soffor
1244032
SOFFGRUPP, 3 delar, 1900-talets mitt,
Soffgrupp, 3 delar, 1900-talets mitt,

Klädd och stoppad. Lösa sittplymåer.
Sofa, längd 197 cm.
Sitthöjd ca 40 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Torkad stoppning.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
4 000 SEK