Konst Grafik
1244911
Pablo Picasso
(Spanien, 1881-1973)

PABLO PICASSO, efter, färglitografi, ur Verve 29-30, tryckt hos Mourlot, Paris 1954, daterad i trycket.

Komposition. Bildstorlek 24 x 32,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK