Design Möbler
1245084
FÅTÖLJ, från Cadierbaren Grand Hotel, 1900-talets mitt.
FÅtÖlj, från cadierbaren grand hotel, 1900-talets mitt.

Mörkbetsad stomme. Fast stoppad rygg och sits. Pärlspik. Sitthöjd ca 43 cm.

Smärre slitage och fläckar. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H90
Proveniens

Cadierbaren Grand Hotel.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
4 200
406
479
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
18 okt 20:59
4 200 SEK
18 okt 20:59
4 000 SEK
18 okt 20:59
3 800 SEK
18 okt 20:59
3 600 SEK
17 okt 15:57
3 200 SEK