Design Möbler
1245110
FÅTÖLJER, ett par, 1920-tal.
FÅtÖljer, ett par, 1920-tal.
FÅtÖljer, ett par, 1920-tal.
FÅtÖljer, ett par, 1920-tal.
FÅtÖljer, ett par, 1920-tal.
FÅtÖljer, ett par, 1920-tal.

Stomme av betsad björk, lösa plymåer i rygg och sits. Sitthöjd 44 cm.

Slitage. Märken. Klädsel med revor.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
2 000
192
224
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
26 okt 13:17
2 000 SEK
26 okt 13:17
1 500 SEK
20 okt 9:31
800 SEK