Konst Grafik
1245391
Salvador Dalí
(Spanien, 1904-1989)
Salvador dalí, färgitografi. signerad och numrerad 120/125.

Salvador Dalí, färgitografi. Signerad och numrerad 120/125.

"The food seller", ur Carmen 1970. Bladstorlek 65 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist Grafik
+46 (0)739 40 08 27

Utropspris
4 000 SEK