1245848
VATTENTUNNA, omkring år 1900.
Vattentunna, omkring år 1900.
Vattentunna, omkring år 1900.
Vattentunna, omkring år 1900.
Vattentunna, omkring år 1900.

Koppar. Med lock och hänklar. Höjd 66 cm, diameter ca 55 cm.

Slitage. Bristningar. Bucklor.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
1 800
175
208
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
22 jul 17:09
1 800 SEK
22 jul 17:08
1 700 SEK
22 jul 17:08
1 600 SEK
22 jul 16:55
1 500 SEK
22 jul 16:54
1 400 SEK