Konst Grafik
1246038
Enrico Baj
(Italien, 1924-2003)
Enrico baj, färglitografi, 1965, signerad 82/100.

ENRICO BAJ, färglitografi, 1965, signerad 82/100.

”Dayan”. Utförd 1965. P. 45 x 56 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Slutpris
2 400
233
276
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
28 jul 17:26
2 400 SEK
28 jul 17:26
2 200 SEK
25 jul 22:50
2 000 SEK
22 jul 10:12
666 SEK