Möbler Bord
1246097
SMINKBORD, 1950-tal
Sminkbord, 1950-tal.
Sminkbord, 1950-tal.
Sminkbord, 1950-tal.
Sminkbord, 1950-tal.

Teakfaner och bok. Vipp-bar spegel. Längd 80, bredd 38, höjd 113 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre fläckar.

Placering: Golv Visning, Plan 2
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 800
175
208
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
27 jul 21:29
1 800 SEK
27 jul 21:28
1 750 SEK
27 jul 21:27
1 650 SEK
27 jul 21:27
1 550 SEK
27 jul 21:27
1 450 SEK