Allmoge
1246154
SLAKTBORD / TRÄDGÅRDSBORD, 1900-tal, norra Skåne.
Slaktbord / trÄdgÅrdsbord, 1900-tal, norra skåne.

Längd 138, bredd 82, höjd ca 57 cm.

Åldersrelaterat slitage. Sprickor. Ojämn form / höjd.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Utropspris
2 500 SEK