Silver Bestick
1246496
BESTICK 69 dlr "Olga" silver 1900-talets senare del
Bestick 69 dlr "olga" silver 1900-talets senare del.

Bestående av;
12 knivar, längd 21 cm,
12 gafflar, längd 18 cm,
12 skedar, längd 18 cm,
12 skedar, längd 16 cm,
12 kaffeskedar, längd 12 cm (i etui),
1 tårt/smörgåsspade,
2 serveringsslevar,
6 serviettringar.
Total vikt inkl rostfria blad 2900 gram.

Bruksslitage. Repor. Anlupen. Större delen oanvända

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
8 000 SEK