Konst Skulptur
1246521
Paul-Édouard Delabrièrre
(Frankrike, 1829-1912)
Paul-Édouard delabriÈrre, skulptur, brons, 1800-tal.

PAUL-ÉDOUARD DELABRIÈRRE, skulptur, brons, 1800-tal.

I form av liggande lejon med byte. Längd 37 cm. Höjd 15 cm

Smärre slitage.

Maria Granström
Maria Granström
Tf filialchef Malmö / Private Sales
+46 (0)739 40 08 09

Utropspris
5 000 SEK