Samlarföremål Leksaker
1246534
BUTIKS- / DISPLAYMONTER, 2 st, Lego City och Lego Friends 2000-tal.
Butiks- / displaymonter, 2 st, lego city och lego friends 2000-tal.

Ljuseffekter. Rörliga delar. Längd 59, djup 38, höjd 38 cm

Ej examinerad ur ram. Smärre slitage.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Utropspris
2 500 SEK