Möbler Trädgårdsmöbler
1246610
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st., 1900-talets mitt
TrÄdgÅrdsstolar, 4 st., 1900-talets mitt.

Vitmålad metall. Sitthöjd 41 cm.

Slitage. Färgbortfall. Repor. Rostangrepp.

Maria Granström
Maria Granström
Tf filialchef Malmö / Private Sales
+46 (0)739 40 08 09

Utropspris
2 500 SEK