Konst Grafik
1247028
Andy Warhol, efter
(USA, 1928-1987)
Andy warhol, offset-serigrafi. signerad med dedikation.

Andy Warhol, offset-serigrafi. Signerad med dedikation.

"Four flowers". Nouvelles Images Editeur. Bildstorlek 62 x 62 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Inköpt på Louisiana.

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist Grafik
+46 (0)739 40 08 27

Utropspris
8 000 SEK