Möbler Bord
1247059
MATBORD, möjligen Belgien, 1970/80-tal.
Matbord, möjligen belgien, 1970/80-tal.

Fanerad i vit och svart sten resp. marmor, mässingsinläggningar, två glasskivor. Längd 240, bredd 105, höjd 77 cm.

Smärre nagg. Åldersrelaterat slitage. Repor.

Placering: Golv Visning, Plan 2
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
5 600
543
643
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
5 aug 18:57
5 600 SEK
5 aug 18:57
5 400 SEK
5 aug 18:56
5 200 SEK
5 aug 18:56
5 000 SEK
5 aug 18:55
4 800 SEK