Möbler Speglar
1247313
SPEGEL, 1900-talets mitt.
Spegel, 1900-talets mitt.
Spegel, 1900-talets mitt.
Spegel, 1900-talets mitt.

Valnöt. 123 x 39 cm.

Slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK