1247497
Johanna Oras
(Finland, Född 1970)
Johanna oras, olja på duk, signerad. a tergo dedikation och datering 1994.

JOHANNA ORAS, olja på duk, signerad. A tergo dedikation och datering 1994.

Stilleben, 30 x 22.5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
400 EUR