1247499
Johanna Oras
(Finland, Född 1970)
Johanna oras, akvarell, signerad, a tergo dedikation och datering 1995.

JOHANNA ORAS, akvarell, signerad, a tergo dedikation och datering 1995.

"Höststämning", bildstorlek 45 x 34.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
250 EUR