Konst Contemporary
1247514
Ulf Rollof
(Sverige, Född 1961)
Ulf rollof, akvarell, signerad.

ULF ROLLOF, akvarell, signerad.

Komposition. bladstorlek 41 x 60 cm.

Ej examinerad ur ram.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
3 000 SEK