Konst Skulptur
1247865
CARL EINAR BORGSTRÖM, väggrelief, trä, signerad och daterad -42.
Carl einar borgstrÖm, väggrelief, trä, signerad och daterad -42.

Kvinna med slagruta. Ca 68 x 30 cm.

Smärre slitage. Torrsprickor.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK