Möbler Stolar
1248983
STOLAR, 8 st, Skaraborgs möbelindustri Tibro, 1900-talets andra hälft
Stolar, 8 st, skaraborgs möbelindustri tibro, 1900-talets andra hälft.

Mörkbetsad bok. Klädd sits. Brickmärkta. Sitthöjd 46 cm.

Smärre slitage. Märken. Fläckar.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
3 000 SEK