Möbler Fåtöljer & Soffor
1249044
FÅTÖLJER, ett par, 1930-/1940-tal.
FÅtÖljer, ett par, 1930-/1940-tal.

Fast stoppad rygg och sits. Betsade ben. Sitthöjd ca 41 cm.

Slitage. Smärre fläckar. Något avslag på ben och något sviktande ryggar.

Utropspris
4 000 SEK