1249098
TUBKIKARE MED STATIV, 1900-talets senare hälft.
Tubkikare med stativ, 1900-talets senare hälft.

Kikarens längd 97 cm. Ställbart stativ i betsat trä.

Anlöpningar på mässingen. Kikaren med buckla. Ej funktionstestad. Slitage.

Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Slutpris
311
3 237
369
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (15 bud)
8
12 sep 20:37
311 EUR
12 sep 20:34
291 EUR
12 sep 20:34
273 EUR
12 sep 20:08
271 EUR
12 sep 17:09
251 EUR