1249111
Terry Laakso
(Finland, Född 1965)
Terry laakso, olja på duk, signerad och daterad -90.

TERRY LAAKSO, olja på duk, signerad och daterad -90.

Stilleben. Bildstorlek 19,3 x 24,7 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Frida Nyman
Frida Nyman
Värderare, smycken
+358 (0)50 407 9406

Utropspris
250 EUR