1249207
SKULTUNA, ljusstakar, ett par, mässing, no 73, 1900-tal
Skultuna, ljusstakar, ett par, mässing, no 73, 1900-tal.

Kolonnformade med urnformade ljuspipor. Höjd ca 26 cm.

Slitage. Smärre fläckar.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
2 500 SEK