Design Möbler
1249293
STOLAR, 4 st, Viggo Hardie-Fischer, Soro stolefabrik, 1950-tal.
Stolar, 4 st, viggo hardie-fischer, soro stolefabrik, 1950-tal.

Ek. Kyrkstolar. Sitthöjd ca 45 cm.

Läderremmar med skador. Slitage. Märken. Repor. Fläckar. Smärre rostangrepp på metalldetalj.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Utropspris
3 000 SEK