Design Konstglas
1249298
Bertil Vallien
(Sverige, Född 1938)
Bertil vallien, skulptur, kosta boda.

BERTIL VALLIEN, skulptur, Kosta Boda.

I form av halvbåt. Gjuten. Signerad B Vallien 7173038 KOSTA BODA LIM. ED. 300. Höjd 31 cm. Sockel med belysning medföljer.

Obetydligt ytslitage.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
10 000 SEK