Möbler Speglar
1249308
SPEGEL, 1940/50-tal.
Spegel, 1940/50-tal.
Spegel, 1940/50-tal.
Spegel, 1940/50-tal.

Ram av mahogny. Mått 73,5x73,5 cm.

Slitage. Märken. Smärre fanerbortfall.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Utropspris
2 500 SEK