Konst Skulptur
1249511
CARL WEGENER, skulptur, brons, daterad och signerad 1922.
Carl wegener, skulptur, brons, daterad och signerad 1922.

Soldat. Höjd 35 cm.

Smärre slitage. Smärre repor.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Utropspris
3 000 SEK