Design Möbler
1249762
SPEGEL, troligen Sven Larsson Möbelshop, 1900-talets andra hälft.
Spegel, troligen sven larsson möbelshop, 1900-talets andra hälft.

Ram av furu. 140 x 75 cm.

Smärre slitage.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
2 500 SEK