Design Möbler
1250273
NILS-OLE ZIB, solsäng Bergaform 2000-tal
Nils-ole zib, solsäng bergaform 2000-tal.

Teak, ställbar, längd ca 210 cm, dyna medföljer

Bruksslitage. Fläckar. Märken.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK