1250409
BOK, "Picasso Lithographe IV 1956-63", Fernand Mourlot, Andre Sauret, Monte Carlo.
Bok, "picasso lithographe iv 1956-63", fernand mourlot,  andre sauret, monte carlo.

Två original litografier, som omslag och frontespis.

Obetydligt ytslitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
3 000 SEK