1250460
BÖCKER, 3 st, Marc Chagall, "Le Ballet", "The Biblical Message" och "Ceramiques - sculptures".

-Marc Chagall "Dessins et aquarelles pour Le Ballet", Jacques Lassaigne, 1969. Ett original färglitografi.
-Marc Chagall "The biblical message" Jean Chatelain 1973.Ett original färglitografi
-Marc Chagall, "Céramiques Sculptures, André Malraux Charles Sorlier, 1972. Ett original färglitografi.

Obetydligt ytslitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
3 000 SEK