1250470
BÖCKER, 3 st, Marc Chagall "Le Message Biblique", "Sculptures" samt "Le Plafond de L'opera".
BÖcker, 3 st, marc chagall "le message biblique", "sculptures" samt "le plafond de l'opera".

-"Le Message Biblique" Jean Chatelain 1972,En färglitografi.
-"Céramoques Sculptures" André Saureten 1972, en färglitografi.
-Le Plafond de L'opera".André Sauret 1965, En färglitografi.

Obetydligt ytslitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
4 000 SEK