Diverse Övrigt
1250491
SALUTKANON, 1900-tal.
Salutkanon, 1900-tal.
Salutkanon, 1900-tal.
Salutkanon, 1900-tal.
Salutkanon, 1900-tal.
Salutkanon, 1900-tal.

Målat gjutjärn. Med lavett. Kanonens längd 56 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
2 500 SEK