Möbler Fåtöljer & Soffor
1250554
SVANTE SKOGH, fåtöljer, ett par. Förenade Möbelfabrikerna, Linköping.
Svante skogh, fåtöljer, ett par. förenade möbelfabrikerna, linköping.

Stomme i trä. Godronnerad framsarg och ben. Sits och rygg klädda i rosa tyg. Märkta med plakett. Sitthöjd 41 cm.

Slitage. Stomme med repor och märken.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
4 000 SEK