Möbler Hyllor & Bokhyllor
1250631
HYLLOR, 3 st, 1900-talets slut.
Hyllor, 3 st, 1900-talets slut.

Tre bokhyllor av glas med detaljer av guldfärgad plast. Två stycken längd 93, djup 42, höjd 124 cm. En längd 93, djup 31, höjd 93 cm.

Slitage. Nagg. Repor. En hylla skadad, en glasskiva vid gavel saknas.

Utropspris
3 000 SEK