Diverse Övrigt
1250648
SAMEKNIV, renhorn, signerad Lars Raidmark
Samekniv, renhorn, signerad lars raidmark.

Signerad L.R. Renhorn, björk och läder. Längd ca 23 cm.

Slitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
2 500 SEK