1250674
Heli Ojanperä
(Finland, 1921-1994)
Heli ojanperÄ, olja på duk, signerad och daterad 1976.

HELI OJANPERÄ, olja på duk, signerad och daterad 1976.

Höstprakt. 68,5x49 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
300 EUR