Design Övrigt
1250729
Göran Wärff
(Sverige, Född 1933)
GÖran wÄrff, servis 113 dlr "prince" kosta boda.

GÖRAN WÄRFF, servis 113 dlr "Prince" Kosta Boda.

Bestående av;
13 vin, höjd 16 cm,
10 starkvin, höjd 12,5 cm,
18 likör, höjd 10,5 cm,
8 punchmuggar,
11 sherry, höjd 9,5 cm,
19 selter, höjd 6,5 cm,
4 selter höjd 6 cm,
19 wiskey, höjd 7 cm,
5 snaps, höjd 13,5 cm,
3 ljusstakar,
1 vas,
1 skål,
1 askfat.

Bruksslitage. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
6 000 SEK