Diverse Övrigt
1250740
MASK, PONGDUDU BOA, Kongo.
Mask, pongdudu  boa, kongo.
Mask, pongdudu  boa, kongo.
Mask, pongdudu  boa, kongo.
Mask, pongdudu  boa, kongo.
Mask, pongdudu  boa, kongo.

Skuret trä. Bemålad. Höjd 28 cm. Bredd 38 cm.

Åldersrelaterat slitage. Båda öronen med lagning

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
4 000 SEK