Smycken Armband
1250787
TENNISARMBAND, med briljantslipade diamanter
Tennisarmband, med  briljantslipade diamanter.

18K guld med briljantslipade diamanter totalt ca 9.50 ct, stämplat Milano, Italien. ca H-I/SI-P (Inclusion). Längd 18 cm.

Vikt 16,3 gram.

Bruksslitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
60 000 SEK