1250810
Olli Joki
(Finland, Född 1943)
Olli joki, olja på pannå, signerad.

OLLI JOKI, olja på pannå, signerad.

Stugor i vinterlandskap. 21x30 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N500
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

150
1 561
178
Utropspris
300 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
6 sep 22:16
150 EUR
4 sep 19:55
120 EUR
2 sep 20:02
100 EUR
1 sep 21:19
30 EUR