1250877
Terry Laakso
(Finland, Född 1965)
Terry laakso, olja på duk, signerad och daterad-91.

TERRY LAAKSO, olja på duk, signerad och daterad-91.

Stilleben med insekt. 24,5x47,5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Slutpris
170
1 805
199
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (4 bud)
18 sep 20:29
170 EUR
17 sep 21:32
160 EUR
14 sep 14:12
150 EUR
12 sep 18:14
100 EUR