Möbler Stolar
1250963
STOLAR 4 + 2 st 1900-talets början
Stolar 4 + 2 st 1900-talets början.

Bestat böjträ, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage. Fläckar. Märken. Något rangliga

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK