1251246
HÄSTKAPPLÖPNINGSSPEL Frankrike tidigt 1900-tal
HÄstkapplÖpningsspel frankrike tidigt 1900-tal.

"Jeu de Course", delvis bemålad metall och trä, 38x38x19 cm

Bruksslitage. Repor. Rostangrepp. Färgbortfall. Slitage. Ej funktionstestad. Ej genomgången.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V11
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 750
168
199
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
13 sep 21:37
1 750 SEK
13 sep 15:23
1 650 SEK
13 sep 12:32
850 SEK
12 sep 8:57
800 SEK
6 sep 17:47
500 SEK