Möbler Speglar
1251260
SPEGELLAMPETTER ett par nyrenässans omkring 1900
Spegellampetter ett par nyrenässans omkring 1900.

För två ljus vardera, pressad mässingsplåt, diameter ca 37 cm

Bruksslitage. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK