1251323
Tapani Mikkonen
(Finland, 1952-2014)
Tapani mikkonen, litografi, signerad och daterad -89, märkt p.p.

TAPANI MIKKONEN, litografi, signerad och daterad -89, märkt P.P.

"May". Bildstorlek 64 x 29 cm.

Helhetsintrycket är gott. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
250 EUR