1251550
NÅLFAT, 2 st, tombak, empire, Sverige, 1800-talets början.
NÅlfat, 2 st, tombak, empire, sverige, 1800-talets början.

23,5 x 9,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Jmfr Sigurd Erixsson "Mässing", sid 255.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
3 000 SEK